Oversikt over lag og foreninger

Opplysningene om de enkelte organisasjonene hentes automatisk. Foreningene må selv melde inn endringer til Brønnøysundregisteret.

1.Skougum Speidergruppe

Kontaktperson: Nina Dæhli

Abtv

Kontaktperson: Lars Fredrik Bull

Adhd Norge Asker & Bærum Lokallag

Kontaktperson: Kristin Sander

Afrobrasiliansk Kultur Og Capoeira

Kontaktperson: Kristina Wiken

Ah! Cello!

Kontaktperson: Anna Helgadottir

Akershus Hundekjører Krets

Kontaktperson: Geir Wiik

Aktive Kaniner Åros

Kontaktperson: Kristin Choi

Arent, Christian Og

Kontaktperson: Kate Iren Løhren

Arnestad Skolekorps

Kontaktperson: Stig Leine

Asker 1 Speider Gruppe

Kontaktperson: Margrethe Wilmers

Asker Aldershjems Venner

Kontaktperson: Liv Margit Stenseth

Asker Arbeiderparti

Kontaktperson: Marianne Rasmussen

Asker Azad Sports & Culture Club

Kontaktperson: Joginder Bains

Asker Biljardklubb

Kontaktperson: Bjørn Strandhus

Asker Birøktelag

Kontaktperson: Carl Peter Aaser

Asker Blues Klubb

Kontaktperson: Erik Habberstad

Asker demensforening

Kontaktperson: Anne-Lise Frogner

Asker Elveforum

Kontaktperson: Unn Orstein

Asker Folkedanslag

Kontaktperson: Kåre Smeland

Asker Fotball Kvinner Vf

Kontaktperson: Tor Dølvik

Asker Hagelag

Kontaktperson: Ole Petter Vik

Asker Håndballens Venner

Kontaktperson: Hans Petter Henricks

Asker Håndverkerforening

Kontaktperson: Trond Henning Eriksen

Asker Jeger Og Fiskeforening

Kontaktperson: Dennis Selinger

Asker Kammerkor

Kontaktperson: Per Kjetil Aukner

Asker Kfuk-Kfum-Speidere

Kontaktperson: Jørgen Bjørndalen

Asker Kirkekor

Kontaktperson: Tore Gude

Asker Kunstløp Klubb Akk

Kontaktperson: Elisabeth Tidemand

Asker Lokallag Av Norsk Forbund For

Kontaktperson: Ole Jakob Skeie

Asker Mc-Club

Kontaktperson: Geir Døving

Asker Miniracing Club

Kontaktperson: Egil Aksnes

Asker Motorsportklubb

Kontaktperson: May Elin Vandevjen

Asker Museums Venner

Kontaktperson: Gerd Marit Hasvang

Asker Musikkorps

Kontaktperson: Frode Wold

Asker Musikkråd

Kontaktperson: Kristin Irene Lunde

Asker Og Bærum Afasiforening

Kontaktperson: Sissel Heibek

Asker Og Bærum Fotoklubb

Kontaktperson: Geir Eugen Arnesen

Asker Og Bærum Hjelpefond

Kontaktperson: Kannan Nagendram

Asker Og Bærum Travklub

Kontaktperson: Sanne Vereide

Asker Pak Kultur Forum Norway

Kontaktperson: Tanvir Ahmed

Asker Pensjonistparti

Kontaktperson: Leif Sigmund Hole

Asker Pinsemenighet

Kontaktperson: Lewi Peter Hansen

Asker Revmatikerforening

Kontaktperson: Kari Laila Krogvold

Asker Rideklubb

Kontaktperson: Inger Cecilie Reese

Asker Schakklubb

Kontaktperson: Finn Arvid Syvertsen

Asker Seilforening

Kontaktperson: Eira Cathrine Kjeksrud

Asker Seniorkor

Kontaktperson: Solveig Ester Høiland

Asker Skolekorps

Kontaktperson: Eldor Rødseth

Asker Skytterlag

Kontaktperson: Øyvind Engen

Asker Skøyteklubb

Kontaktperson: Pieter Paul Furnée

Asker Spell Og Danselag

Kontaktperson: Brynjar Bratland

Asker Stasjon Og Omegn Vel

Kontaktperson: Brit Husmo

Asker Triathlon Klubb

Kontaktperson: Morten Dehli

Asker Turnforening

Kontaktperson: Rolf Jørgen Bjelke

Asker Velforbund

Kontaktperson: Karl Jørgen Gurandsrud

Asker Venstre

Kontaktperson: Jostein Tellnes

Askerrevyen

Kontaktperson: Hennie Thoeneie

Athenæum Rotary Klubb Oslo

Kontaktperson: Katrine Bjerde

Auke Vel

Kontaktperson: Steinar Backe

Baarsrudveien Nabolag

Kontaktperson: Svend Øyvind Vold

Back In Business Kor & Band

Kontaktperson: Ellen Tuset

Bestum Stasmusikk

Kontaktperson: Ragnar Elling Hansen

Billingstad Historielag

Kontaktperson: Tore-Wiggo Sørensen

Billingstad Vel

Kontaktperson: Egil Steinsland

Bislett Ducks Cricketklubb

Kontaktperson: Karl Mamelund

Bjørnstadkroken Velforening

Kontaktperson: Jon Christer Bakler

Blakstad Normisjon

Kontaktperson: Arnfinn Jørgen Holten

Blakstad Rideklubb

Kontaktperson: Øivind Olav Øxseth

Bondi & Vettre Skolekorps

Kontaktperson: Thomas Zandjani

Bondi Kulturforening

Kontaktperson: Ivar Romundstad

Borgen Oldis

Kontaktperson: Åse Eiterstraum

Borgen Vel

Kontaktperson: Borghild Holsvik

Brendsrudtoppen Vel

Kontaktperson: Stein Georg Birger Wettergreen

Brøholt Vel

Kontaktperson: Amund Geicke

Buskeruds Jæger Og Fiskeforening

Kontaktperson: Dag Twist

Bærum Cricket Klubb

Kontaktperson: Khurram Dawood

Bødalen Kodeklubb

Kontaktperson: Rolf Brandsar

Båstad Og Omegn Vel

Kontaktperson: Karl Jørgen Gurandsrud

Båtstø Og Høvik Vel

Kontaktperson: Margrethe Schøning

Coro Angelico

Kontaktperson: Katrine Husby

Corvette Club Norway

Kontaktperson: Lars-Birger Wyller

Daleløkken Velferdforening

Kontaktperson: Dag Lillethun

Den Arabisk Foreningen I Norge

Kontaktperson: Nasser Abu Amra

Den Eritreiske Forening I Asker

Kontaktperson: Samuel Afewerki Embaye

Dikemark Idrettsforening

Kontaktperson: Merete Haugøy

Dogs & Saints Mc

Kontaktperson: Roger Andre Søttar

Drammen Skyttersamlag

Kontaktperson: Ingar Haugerud

Dramstad Badestrand

Kontaktperson: Frank Karlsen

Drengsrud Vel

Kontaktperson: Envor Madeleine Skårdalsmo

Ec-Play Together

Kontaktperson: Jostein Skare

Eikeleina Huseierforening

Kontaktperson: Ole Martin Gustavsen

El & It Avd. 171 Hurum

Kontaktperson: Ann Kristin Søbye

Ellingstad Vel

Kontaktperson: Sissel Pedersen

Fabrikkens Venner

Kontaktperson: Per Sletaune

Filtvet Fritidsklubb

Kontaktperson: Elfrid Johansen

Filtvet Fyrs Venner

Kontaktperson: Knut-Arne Ekern

Folkestad Vel

Kontaktperson: Elin Henriksen

For Swingende

Kontaktperson: Arnfin Haavik

Foreldrerådet Drengsrud Skole

Kontaktperson: Live Korsvold

Foreningen Kosova Asker

Kontaktperson: Blerim Gjoni

Foreningen Mobbing I Skolen

Kontaktperson: Irma Marie Rustad

Foreningen Norden Asker

Kontaktperson: Svein Ivar Fors

Foreningen Omattatt

Kontaktperson: Anja Østerli

Foreningen Opera Mobile

Kontaktperson: Yngvild Vivja Ruud

Forsvarets Seniorforbund, Avdeling

Kontaktperson: Eirik Davidsen

Fossum Hestesportklubb

Kontaktperson: Tove Nyblom

Friforeningen Ungdomsklubb

Kontaktperson: Ole Max Haaland

Friluftsskolen Vesledammen

Kontaktperson: Lise-Berith Lian

Frydenlund Seniorkorps

Kontaktperson: Ragnhild Berglund

Fug Asker

Kontaktperson: John Bekkenes

Granly Vevstue

Kontaktperson: Annette Tvedten

Grend 5, Sydskogen Vel

Kontaktperson: Morten Reina

Grimsrud Og Gjerdal Vel

Kontaktperson: Trond Larsen

Grinis Vei Veilag

Kontaktperson: Håkon Gunnar Larsson

Grønn Grend Hurum

Kontaktperson: Hilde Lengali

Grønn Ungdom Asker & Bærum

Kontaktperson: Håkon Harnes

Hageselskapet Hurum Hagelag

Kontaktperson: Gro Dorte Sønsteby

Haugboskogen Vel

Kontaktperson: Mette Aspås

Heggedal Friidrettsklubb

Kontaktperson: Arne Sæther

Heggedal Hovedgårds Venner

Kontaktperson: Per Sandbrekke

Heggedal Lions Club

Kontaktperson: Odd Magne Bakken

Heggedal Og Blakstad Skolekorps

Kontaktperson: Torill Holden

Heggedal Og Omegn Historielag

Kontaktperson: Dag Henning Sæther

Heggedalsmarka Huseierforening

Kontaktperson: Åse Mai Müller

Hellebekkgrende & Hellebekkroken

Kontaktperson: John Robert Thune

Herstadhei Turisthytteforening

Kontaktperson: Turid Dahl

Historisk Racing Norge

Kontaktperson: Mads Christian Gjerdrum

Hjelpende Hånd

Kontaktperson: Lukas Dimskis

Hlf Røyken

Kontaktperson: Sigrun Svanberg

Holmefjellet Vel

Kontaktperson: Kari Øvland

Holmen Hockey

Kontaktperson: Carl Fredrik Billington

Holmen Og Landøen Vel

Kontaktperson: Trond Øiseth

Holmen Skolekorps

Kontaktperson: Roy Martin Flataker

Holmsbu Vel

Kontaktperson: Ellen Gullerud

Hr Nettverk Vi

Kontaktperson: Inger Johanne Hjellseth

Hudrimar

Kontaktperson: Anne Elisabeth Sæthre

Human-Etisk Forbund Asker Lokallag

Kontaktperson: Anders Lingaas

Huringen If

Kontaktperson: Gry Randi Jørgensen

Hurum & Røyken Storband

Kontaktperson: Terje Andresen

Hurum Bowlsklubb

Kontaktperson: Ann-Katrin Kristiansen

Hurum Bygdekvinnelag

Kontaktperson: Inger Johanne Myhr

Hurum Husflidslag

Kontaktperson: Linda Merethe Jegervatn

Hurum Kunstlag

Kontaktperson: Frank Kjell Austad

Hurum Rotary Klubb

Kontaktperson: Lars Koløen

Hurum Røde Kors

Kontaktperson: May-Liss Kristoffersen

Hurum Seilforening

Kontaktperson: Jostein Holdhus

Hurum Sjakklubb

Kontaktperson: Christian Frederik Dyresen

Hurum Sportsskytterklubb

Kontaktperson: Terje Vernly

Hurum Venstre

Kontaktperson: Arne Henning Adolfsen

Hurum Vinklubb

Kontaktperson: Anne Inger Blichfeldt

Hurø-Gjengens Støtteforening

Kontaktperson: Erik Gudem

Hvalstad Teknolab

Kontaktperson: Leif Basberg

Hyggen Fau

Kontaktperson: Lisbeth Syvertsen

Hyggen Velforening

Kontaktperson: Therese Nyen

Isaac Norge

Kontaktperson: Jane Svartskuren

Jehovas Vitner -

Kontaktperson: Tomasz Kakol

Jehovas Vitner - Asker Menighet

Kontaktperson: Øystein Gaathaug

Jehovas Vitner - Drammen Latinske

Kontaktperson: Fabian Alexander Peralta

Karen Youth Norway

Kontaktperson: Saw Taw Nay Moo Win

Katrineåsen Vel

Kontaktperson: Mildrid Johanne Lund

Kfs Vårsol

Kontaktperson: Knut Dag Bernhart

Kirkebergveien Veilag

Kontaktperson: Stein Gullik Styrmoe

Kjekstadmarka Vel

Kontaktperson: Elin Irene Kristiansen

Kleiverveien Vel

Kontaktperson: Frode Berntsen

Knøttene

Kontaktperson: Bodil Kvangarsnes

Konglungen Tennisklubb

Kontaktperson: Hans Christian Oppegaard

Konglungens Vel

Kontaktperson: Martha Takvam

Kongsskogen Vel

Kontaktperson: Jahn-Roger Nygaard

Kristi Venner

Kontaktperson: Olav Emanuel Nilsen

Kulturhagens Venner

Kontaktperson: Siri Berta Hjartholm

Kunstrommet - Verksted Galleri

Kontaktperson: Mona Myran

Landslaget For Matematikk I Skolen

Kontaktperson: Elin Viktoria Unstad

Langholt Vel

Kontaktperson: Marit Leer

Lc Røyken Myrahvarf

Kontaktperson: Turid Jørgensen

Light Up Life

Kontaktperson: Maribel Thorjussen

Lions Club Asker

Kontaktperson: Ingar Stenrud

Lions Club Blakstad

Kontaktperson: Berit Helga Øberg

Lions Club Borgen

Kontaktperson: Per Oddvar Hagen

Lions Club Hurum

Kontaktperson: Sten Vidar Mørch

Lions Club Internasjonal Md 104-D

Kontaktperson: Hans Erik Grimsrud

Lions Club Nesbru-Hvalstad

Kontaktperson: Ove John Killingberg

Lions Motivprodukter

Kontaktperson: Ove John Killingberg

Loge Nr 91 Skaugum

Kontaktperson: Martinus Forseth

Losje Nr 43 Fraxinus Av Fgdo

Kontaktperson: Rolf Aasheim

Lotusflower Children

Kontaktperson: Cathrine Patricia Hovden

Lyd & Fryd Kultur

Kontaktperson: Espen Stenhammer

Mellem Nes Velforening

Kontaktperson: Ketil Salvesen

Mental Helse Asker

Kontaktperson: Gørill Martinsen

Mental Helse Ungdom Asker Og Bærum

Kontaktperson: Richard Stamnes

Muserud Vel

Kontaktperson: Ole Tommy Meland

Musica Sacra

Kontaktperson: Yngvild Stuksrud

Musica Sinfonietta - Asker Barne-

Kontaktperson: Karin Aubert

Musikk For Alle

Kontaktperson: Hans Mathias Thjømøe

Narko-Aktiv

Kontaktperson: Turid Jørgensen

Nasjonalforeningen For Folkehelsen

Kontaktperson: Gro Ellen Danielsen

Nasjonalt Støttegruppenettverk

Kontaktperson: Rita Sormul

Naturvernforbundet I Hurum Og

Kontaktperson: Håvard Parathan Kilhavn

Nedre Frydenlundbakken Velforening

Kontaktperson: Jörg Ulrich

Nedre Hallenskog Vel

Kontaktperson: Ole Kristoffer Østbakken

Nedre Slependen Vel

Kontaktperson: Kjell Roger Moldskred

Nes Hageby Båtforening

Kontaktperson: Nils-Jacob Mortensen

Nes Hageby Vel

Kontaktperson: Lars Christian Houge

Nesbru Rotary Klubb

Kontaktperson: Hans Riddervold

Nesbrurevyen

Kontaktperson: Wilhelm Guldteig

Nesøya Sjøspeidergruppe

Kontaktperson: Anette Rød

Nmk Asker

Kontaktperson: Ann-Maj Wallmann

Nnug Oslo

Kontaktperson: Tomas Jansson

Nordpolen Cricket Klubb Asker

Kontaktperson: Nalinava Sengupta

Nordre Hurum Jeger Og

Kontaktperson: Steinar Flatmo

Norges Downhill Skateboard Forening

Kontaktperson: Cedric Allen Cornell

Norsk Forening For Eq-Terapeuter

Kontaktperson: Kjersti Idem

Norsk Fosterhjemsforening Buskerud

Kontaktperson: Irene Hotvedt

Norsk Landcruiser Klubb

Kontaktperson: Arne Opdal

Norsk Pokerforbund

Kontaktperson: Sigurd Andreas Eskeland

Norsk Scrabbleforbund

Kontaktperson: Eva Marie Wathne

Norsk Siameser-, Orientaler-,

Kontaktperson: Tove Rasmussen

Norway Chin Mission Church

Kontaktperson: Aung Lin Zaathang

Norwegian F.I.M. Meritum Group

Kontaktperson: Geir Skjold-Johnsen

Nvio Avdeling Asker Og Bærum

Kontaktperson: Svein Pettersen

Nye Asker Mdg

Kontaktperson: Even Gulowsen

Nærsnes Kirkeforening

Kontaktperson: Egil Borlaug

Nærsnes Kystlag

Kontaktperson: Asgeir Kaare Svendsen

Nærsnes Sangkor

Kontaktperson: Håvard Hovlandsdal

Nærsnes Vel

Kontaktperson: Geir Carsten Walaas

Oslo- Og Akershus Brannbefalslag

Kontaktperson: Ole-Johan Rygh

Oslofjordmuseets Venner

Kontaktperson: Trine Bendixen

Pinsemenigheten Salem

Kontaktperson: Knut Arne Janssen

Pistolkameratene Il

Kontaktperson: Tor Petter Abrahamsen

Proxdrive Racing Team

Kontaktperson: Petter Muren

Raukvin Rotary Klubb

Kontaktperson: Ivar Østlie

Rause Røster

Kontaktperson: Marit Synnøve Flåto

Real Trøkk

Kontaktperson: Arne Buer

Red Crown Bk

Kontaktperson: Eirik Borgersrud

Rødtangen Fastboende Forening

Kontaktperson: Alfred Willem Huizinga

Rødtangen Krabbefiskarlag

Kontaktperson: Therese Jahren

Røyken Blues Klubb

Kontaktperson: Elisabeth Solum

Røyken Brass

Kontaktperson: Bergliot Hagenlund

Røyken Bygdekvinnelag

Kontaktperson: Gro Synnøve Hagen

Røyken Båtforening Lagahølet

Kontaktperson: Øivind Svalesen

Røyken Film- Og Fotoklubb

Kontaktperson: Jan Peter Fagerback

Røyken Hagelag

Kontaktperson: Lill Mailen Bless

Røyken Historielag

Kontaktperson: Per Olav Berg

Røyken Idrettsråd

Kontaktperson: Bjørn Olsen

Røyken Jazzforum

Kontaktperson: Roar Lindberg

Røyken Kulturforum

Kontaktperson: Øyvind Moen

Røyken Og Hurum Brukshundklubb

Kontaktperson: Roar Olsen

Røyken Og Hurum Modellflyklubb

Kontaktperson: Anthony Jacobsen

Røyken Orienteringslag

Kontaktperson: Øyvind Hansen

Røyken Pike- Og Ungdomskor

Kontaktperson: Sylvia Schmidiger Hansen

Røyken Speidergruppe

Kontaktperson: Rune Haukedal

Røyken Teatergruppe

Kontaktperson: Espen Olsen

Røyken Vokalensemble

Kontaktperson: Ronald Gilbert Kjærsund

Røyken-Hurum Inner Wheel Klubb

Kontaktperson: Kari Johansen

Røykenmilas Venner

Kontaktperson: Jens-Kristian Haug

Sanatan Mandir Sabha

Kontaktperson: Surinder Nath Joshi

Sangkoret Midnattsol

Kontaktperson: Lisbeth Haugen

Sannhetens Ord Bibelsenter

Kontaktperson: Bent Gabrielsen

Skofterudfeltet Velforening

Kontaktperson: Ted Ringerike

Slemmestad Båtforening

Kontaktperson: Knut Olav Hillestad

Slemmestad Kajakklubb

Kontaktperson: Dag Briseid

Slemmestad Kfuk-Kfum-Speidere

Kontaktperson: Elisabeth Ådnanes

Slemmestad Pensjonistforening

Kontaktperson: Vinko Janjak

Slemmestad Ungdomskorps

Kontaktperson: Rune Nervik

Solheim Veilag Og Hytteforening

Kontaktperson: Vidar-Lorang Larsen

Solidarity

Kontaktperson: Olivier Bagenda Chibashimba

Spikkestad Forum

Kontaktperson: Thomas Andre Rustad

Spikkestad Vel

Kontaktperson: Svein Ivar Hansen

Sportsklubben 4-4

Kontaktperson: Grete Dieserud

Spuvi

Kontaktperson: Kjell Bakken

Steinseth Rideklubb

Kontaktperson: Astrid Gullbekk

Stormen Oslo

Kontaktperson: Stig Nedregård

Storsand Vel

Kontaktperson: Stig Atle Jørgensen

Sunyata Aikido Dojo

Kontaktperson: Andre Anselm Walgren

Syrisk-Norsk Forening - Asker

Kontaktperson: Mohammad Abdul Raeouf Jabasini

Sætre Barnekor

Kontaktperson: Sigrid Helene Audestad

Sætre Kfuk-Kfum - Onsdagsklubben

Kontaktperson: Hilde Ihle

Sætre Og Folkestad Skolekorps

Kontaktperson: Elin Christel Drijfhout

Sætre Skateklubb

Kontaktperson: Tove Kjærby

Sætre Speidergruppe

Kontaktperson: Anders William Sæthre

Søndre Hurum Jeger- Og

Kontaktperson: Svein Anders Olaussen

Så Et Frø

Kontaktperson: Sissel Flesland

Tcu

Team Helårsbanden

Kontaktperson: Tore Skavland

Tofte Fremad Idrettsforening

Kontaktperson: Kolbjørn Martin Johansen

Tofte Idrettslag

Kontaktperson: Inger Lise Johannesson

Tofte Musikkorps

Kontaktperson: Gunn Kjersti Storvik

Tofte Og Filtvet Skolekorps

Kontaktperson: Margrethe Folkestad

Tofte Vel

Kontaktperson: Paul Kristian Kristiansen

Toppen Vel

Kontaktperson: Lars Erik Mørk

Tyin-Filefjell Orienteringsklubb

Kontaktperson: Line Ruud

Tøff-Tøff Modelljernbaneklubb

Kontaktperson: Raymond Willy Pedersen

Vardåsen Kirkes Korskole

Kontaktperson: Yngvild Stuksrud

Vardåsen Vel

Kontaktperson: Gard Roar Schaug

Vardåsen Vox Cordis

Kontaktperson: Yngvild Stuksrud

Veilaget Gamle Nærsnes

Kontaktperson: Martin Sørensen

Velferdskasse Hurum Energiverk

Kontaktperson: Ann Kristin Søbye

Veltelia Hytteforening

Kontaktperson: Nichlas Ambrosen

Vendelfaret Huseierforening

Kontaktperson: Bjørn Hånde

Venneforening Til Støtte For Drift

Kontaktperson: Ove Heiborg

Verket Og Bogen Miljøgruppe

Kontaktperson: Hans Ole Korsgaard

Verket Og Bogen Vel

Kontaktperson: Anne Eek

Verven Vel

Kontaktperson: Paul Georg Knappe-Poindecker

Vestengen Huseierforening

Kontaktperson: Christian Martin Burmeister

Vettre Antennelag

Kontaktperson: Jon Arve Risan

Vettre Vel

Kontaktperson: Ernst Alsaker

Voksne For Barn Asker Og Bærum

Kontaktperson: Hilde Elise Eikenes

Volden Kystlag

Kontaktperson: Knut Christian Haarde

Vollen Big Band

Kontaktperson: Bjørn Garberg

Vollen Vel

Kontaktperson: Knut-Herman Førsund

Vollenkoret

Kontaktperson: Ole Braathen

Warya Idrettsklubb

Kontaktperson: Bashir Adan Abshir

Web Women

Kontaktperson: Ingunn Hegdal

Østenstad Y's Men's Club, Asker

Kontaktperson: Max Aage Eien

Øvre Bjerkås Vel

Kontaktperson: Trond Myklebust

Øvre Hallenskog Vel

Kontaktperson: Oddrun Christin Myklebust

Øvre Høn Vel

Kontaktperson: Espen Davidsen

Øvre Nes Vel

Kontaktperson: Espen Bøch

Øvre Nærsnes Vel

Kontaktperson: Espen Hørven

Øvre Skutuset Vel

Kontaktperson: Esben Sondre Svalastog

Åros Samfunnshuslag

Kontaktperson: Paul Georg Knappe-Poindecker

Åros Veilag Sør

Kontaktperson: Robert Pettersen